Výrobníky ledu BarLine

Novinkou v našem sortimentu mrazicího zařízení jsou výrobníky kuželového ledu. Jde o řadu BarLine od firmy Scotsman, která se vyznačuje kvalitními materiály, výborným zpracováním a výhodnou cenou.

Tato řada reaguje na současné požadavky zákazníků, kteří chtějí kvalitní zařízení, ale za příznivou cenu. Oproti jiným modelům jsou totiž výrobníky ledu řady BarLine opravdu levnější, ale přesto vyrábějí led krásně čirý, tvrdý a lze jej bez obav využívat v profesionálních gastroprovozech.

V této řadě najdete výrobníky ledu chlazené vzduchem (AS) nebo vodou (WS), takže si můžete vybrat model odpovídající Vašemu gastroprovozu.

Kuželový či kuželovitý led má poměrně atypický tvar. Jde o variantu, která je kombinací ledu kostkového a kloboučkového, protože jde o celistvý tvar (bez díry uvnitř) ale s oblými hranami. Kostky ledu bez ostrých hran jsou nejčastěji užívány k ochlazení nápujů, protože se dobře vejdou do sklenic a svým atypickým tvarem zabraňují “zavíčkování” formy. Průzračné ledové kostky tají čím dál více do tvaru připomínající kužel a přitom nijak výrazně neředí nápoje.

 
21115
2111612111521116
Značky
   
 • barline b2006 Kód: B2006AS
  Na dotaz

  Výrobníky kloboučkového ledu bez odpadového čerpadla chlazené vzduchem - modely AS nebo vodou - modely WS.

  Kapacita výroby - 20 kg / den

  Kapacita zásobníku - 6 kg


  17 450 Kč bez DPH
  21 115 Kč
  Značka: Scotsman Záruka: 1 rok

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.