Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Barové přístroje / Scotsman

Scotsman Ice Systems je světovým lídrem v oblasti výroby a prodeje jak komerčních, tak i domácnostních výrobníků ledu a zásobníků na led. Společnost byla založena roku 1950 a tedy disponuje více než 50 lety zkušeností v oblasti vývoje a výroby výrobníků ledu. Firma Scotsman nabízí nejširší portfolio inovativních a spolehlivých výrobků na trhu, různých velikostí, s kapacitou produkce od 10 liber ledu až po 5 tun za 24 hodin. Scotsman produkuje nejkvalitnější led různých tvarů a velikostí na trhu. Výrobníky ledu produkují ledy Gourmet cube ice neboli ledové kužele ve velikosti small, medium, large a extra large. Dalšími typy ledů jsou Dice a Half dice - kostkový led, Nugget a Cubelet Ice - nugetový led, Flake ice - ledová tříšť ( s obsahem 25% vody ), Superflake ice - suchá ledová tříšť ( s obsahem 15-18% vody ) a Scale ice - ledové šupiny ( s obsahem 2% vody). Výrobníky ledu Scotsman jsou vyráběné v provedení chlazení vodou a chlazení vzduchem ve variantých s odpadovým čerpadlem nebo bez. Výrobníky dále disponují kvalitními systémy, mezi které patří:

BIF – Buid-In-Facelity:
Progresivní sytém cirkulace vzduchu umožňuje obestavění výrobníku z bočních stran interiérem,
protože přívod a odvod vzduchu včetně servisního přístupu

HSS – Horizontal Spray System:
Horizontální nástřik vody na výparník zabraňuje minerálům, obsaženým ve vodě, zbarvení
ledových krystalů a zajišťuje tak krystalickou čistotu ledu. Nástřiková sada je lehce vyjímatelná a tím je umožněno jednoduché čištění a údržba.

ACC – Adaptive Cycle Control:
výkyvy okolní teploty ovlivňují výrobu a kvalitu ledu. ACC je elektronické nastavení
a seřízení funkcí přístroje umožňující maximální kvalitu a vzhled ledu včetně optimalizace výkonu výrobníku.

WPS-Water Purity System:
Před každým cyklem výroby ledu je vypuštěna zbytková voda a jsou odstraněny usazené minerály, což zajišťuje maximální krystalickou čistotu ledu a bezvadnou funkci výrobníku.


ESS - Energy Saving System:
Systém úspory energie optimalizuje a kontroluje, produkci ledu,výsledkem je pak snížení
nákladů najeho výrobu.

SCALE-GUARD - jednoduchý systém vyjmutí a vyčištění víčka ze dna, kde se shromažďují zbytkové nečistoty.
Modely chlazené vzduchem jsou vybaveny jednoduše vyjímatelným filtrem, který je umístěn před kondenzátorem. Lehce přístupný ovládací elektromechanický panel je umístěn na přední části a je vybaven příslušnou signalizací pro provádění pravidelné údržby zařízení. Ve vrchní části zásobníku ledu je umístěn antibakteriální filtr, který zbavuje celý prostor všech pachů a zajišťuje požadovanou hygieničnost.

Firma Scotsman nabízí i vyrobníky s větší produkcí a kapacitou. V případě zájmu nás kontaktujte.naše cena 17 890 Kč

novinka
top produktnaše cena 23 850 Kč

novinka
top produktnaše cena 26 540 Kč

novinkanaše cena 29 240 Kč

novinka
top produktnaše cena 39 990 Kč

novinkanaše cena 44 990 Kč

novinka
top produktnaše cena 53 540 Kč

novinka
top produkt