Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

DOPRAVA

Převzetí zásilky:

V případě zaslání zboží prostřednictvím přepravní služby je kupující při převzetí zboží povinen ihned zkontrolovat v přítomnosti přepravce neporušenost zásilky, prověřit neporušenost originálních firemních přelepek a zkontrolovat úplnost obsahu dle přiložené faktury (dodacího listu) a případné nedostatky (rozdíly) zapsat do přepravního listu přepravce! Pokud není tento zápis proveden, ztrácí kupující možnost reklamace a následného uplatňování škody (viz všeobecné přepravní podmínky přepravců a postup při uplatňování reklamace u zásilek rozesílaných přepravní službou). Převzetím zboží od dopravce a podepsáním přepravních listů kupující stvrzuje, že zboží nenese známky zjevných vad a poškození a potvrzuje vznik povinnosti uhradit cenu zboží dle přiložené faktury.


Cena dopravy v České republice:

Cena za dopravu nebude připočtena v případě, že zboží je označen popisem DOPRAVA ZDARMA.

Cena paletové dopravy je ceněna individuálně dle rozměrů a váhy zboží.

Cena přepravy 1ks balíku do 50 kg - 0,80 m3 činí 150,- (v případě dobírky 190,- Kč). V případě nutnosti bude zásilka rozdělena do více balíků.

Ceny přepravy jsou uvedeny bez DPH (viz Platební podmínky).